NONSTOP 24 HODINOVÉ KORČUĽOVANIE

Prešov - 29. 10. 2018

Št. číslo Pretekár Klub Kategória
#1 Miroslava Hodálová Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#201 Miroslava Hodaáová Prešov 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#401 Miroslava Hodálová Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#202 Marián Svoboda nemám 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#2201 Marián Svoboda nemám 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#402 Jozef Šoltis Ferova partia 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#403 Peter Barilla Ferova partia 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2 Alan Hodál .... 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#3 Tomáš Hodál .... 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#4 Peter Hodál PHK 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#5 Jan Ondek ziadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1401 Anna Juríková Prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1402 Radka Juríková Prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1403 Lenka Juríková Prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#6 Annamária Juríková Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#7 Michal Vyrostek Vyrostekovci 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#2001 Ján Kočiš Žiadny 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2002 Ján Kočiš HA Slávia Prešov 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#8 Jozef Halás Ziadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#9 Katarína Halásová Ziadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#10 Samuel Halás Ziadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#11 Stanka Vyrostekova Vyrostekovci 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1001 Adriana Halušková ŠK Hwa-Rang Taekwon-do Prešov 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#1002 Alexia Piterová Bučková ŠK Hwa-Rang Taekwon-do Prešov 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#1003 Adamma Piterová Bučková ŠK Hwa-Rang Taekwon-do Prešov 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#1004 Marek Alžo ŠK Hwa-Rang Taekwon-do Prešov 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#12 Slavomíra Piterová Bučková ŠK Hwa-Rang Taekwon-do Prešov 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#2202 Iveta Sevcova nemam klub 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2203 Bibiana Vargova nemam klub 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#1801 René Polačok súkromná osoba 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1005 Robert Židek prešov 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#12 Slavka Sabolova PSK ARENA 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#13 Marek Sabol PSK ARENA 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#2003 Slavka Sabolova PSK ARENA 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2004 Marek Sabol PSK ARENA 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#404 Juraj Maňkoš Bez klubu 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#14 Andrej Streedňák KK Junior 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#15 Silvia Korušiaková bez klubu 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#16 Peter Hvišč bez klubu 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#801 Karel Francan 1.P.N Prešov 30.10.2018 od 03:00 do 05:00 hod.
#204 Alexandra Vancova Nemam 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#205 Lucia Salokyová Farnosť KK 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#1802 Lucia Valentovičová KT Chotárna 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1803 Laura Valentovičová KST Chotárna 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#206 Tamara Harčariková Farnosť KK 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#207 Tomáš Ján Kuchár Farnosť KK 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#208 Dušan Bandurčin bratia 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#209 Richard Bandurčin bratia 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#1804 Laura Valentovičová KST Chotárna 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#210 Dušan Bandurčin Bratia 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#17 Matúš Puškáš Farnosť KK 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#211 Aurel Čurilla Farnosť KK 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#17 Karolína Demská žiaden 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#212 Maroš Kašprišin No 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#18 David Brády Žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#213 Nikola Kozmová Verejnosť 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#214 Ján Štefančin verejnosť 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#215 Patrik Zreľák Verejnosť 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#216 Pavol Demčák Vranovske vydry 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#1404 Katarína Danai PSK team 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1405 Alex Danai PSK team 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#2204 Kristína Kičurová MK Flowers Prešov 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2205 Jozefína Fedorová MK Flowers Prešov 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#19 Simona Mikluščáková ziadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#20 Ingrid Srvatkova Ziadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#21 Marek Brendza MOTORKARI 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#22 Ľuboš Pucher MOTORKARI 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#23 Júlia Adamondyová Motorkári 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#24 Tamara Briestanska ziadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#25 Simon Briestansky HA Slavia 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#217 Kevin Triščík Žiaden 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#26 František Oľha Kraso Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#218 Tomáš Kažimír . 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#219 Marek Palko Rakotondramanana's team 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#405 Vladimir Jursa Slavia Presov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#220 Marcela Baluchová Rakotondramanana´s team 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#1406 Samuel Ružbacky Žiaden 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1407 David Brády Žiadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#27 Martina Lukáčová Skating Sports Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#28 Alexandra Lukáčová Skating Sports Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1408 Milan Vrabel Slavia 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1409 Viktoria Vrablova Slavia 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1410 Liliana Vrablova Slavia 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1411 Dana Vašigova Slavia 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1412 Jana Bačová Súkromná osoba 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1413 Adam Vašiga Slavia 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1414 Oleg Ružbacky Žiaden 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1415 Mia Vašigova Slavia 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1416 Katarina Kovalska súkromná osoba 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#221 Adam Krivda Ha Slavia Presov 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#222 Julianna Máthéová Rakotondramanana's team 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#223 Tobiáš Korečko Farnosť KK 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#224 Miroslav Szabo HC Bulls Vranov 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#225 Tobias Szabo HC Bulls Vranov 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#226 Barbora Klimkova Skating sport Presov 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#29 Jana Bogdaňová Skating sports Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#227 Katarina Klimkova Skating sport Presov 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#406 Miroslav Szabo HC Bulls Vranov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#407 Tobias Szabo HC Bulls Vranov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#601 Miroslav Szabo HC Bulls Vranov 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#602 Tobias Szabo HC Bulls Vranov 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#228 Katarina Krivdova Ziadny 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#30 Matúš Bogdaň Skating sports Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#31 Lucia Bogdaňová Skating sports Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#32 Matúš Bogdaň Skating sports Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#229 Mirka Hitríková Žiaden 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#230 Lucia Seňová Žiadny 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#408 Pavol Demčák Vranovske vydry 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#603 Pavol Demčák Vranovske vydry 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#231 Peter Fabian HC Bulls Vranov 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#409 Peter Fabian HC Bulls Vranov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#604 Peter Fabian HC Bulls Vranov 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#1805 Tomáš Suslo žiaden 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1806 Mária Suslová žiaden 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1807 Barbora Suslová žiaden 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#232 Matej Baňas Dynamo Lekváre 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#33 Lea Jopeková Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#34 Michal Poláček Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#410 Ján Šťastný PRK Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#233 Marianna Molnárová . 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#1808 Ivana Sen ziaden 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#35 Kristína Jurašková Skating Sports Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1809 Yasemin Sen ziaden 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1810 Ismet Sen ziaden 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1417 Milada Vrablova Slavia 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1601 Leonard Srvatka Ziadny 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1602 Ingrid Srvatkova Žiadny 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#234 Maja Kurejová neorganizovana 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#802 Miroslava Hodálová ... 30.10.2018 od 03:00 do 05:00 hod.
#1006 Miroslava Hodálová ... 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#37 Roman Werner Motorkari 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#38 Monika Cibulková Žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#39 Michal Kundek Rodina 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#236 Slávka Suchárová Farnosť KK 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#2206 Stanislava Hakučová Xxx 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2207 Olivia Hakučová Xxx 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2208 Ondrej Hakuca Slavia 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2209 Miloslav Hakuča Xxx 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#237 Jana Holodňaková neregistrovana 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#412 Šimon Štofáník Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#413 Martina Copáková Žiadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#606 Veronika Demčáková PSK Arena 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#607 Martin Výhonský PSK Arena 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#238 Martin Korinko JA 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#239 Ema Korinkova JA 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#40 Jana Marusakova PRK 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#41 Alexandra Marusakova PRK 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#240 Šimon Silvai FBC Mikuláš Prešov 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#1812 Ján Kreheľ Technozvar 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1814 Ján Kreheľ Technozvar 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#42 Martin Kováč HA Slavia 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1418 Matej Platko TJ Sokol Ľubotice 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1419 Peter Kizek TJ Sokol Ľubotice 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#414 Veronika Demčáková PSK Arena 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#415 Martin Výhonský PSK Arena 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#44 Marek Sabol DHZ Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#241 Simona Prusáková nemám 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#45 Sofia Prusáková nemám 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#242 Štefánia Hadbavná nemám 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#243 Sofia Prusáková nemám 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#244 Slavka Prusáková nemám 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#245 Patrik Prusák nemám 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#246 Juraj Suchodolinský Jednotlivec 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#247 Petra Kučova Jednotlivec 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#1420 Oliver Zábava Slavia 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1421 Dominik Zábava Slavia 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1603 Alexandra Bajusová Nemám klub 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1604 Lucia Vargová nemám klub 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#46 Štofková Terézia Niesom v klube,sama za seba 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#47 Dávid Jurek Žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#48 František Jurek Žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#49 Radoslav Jurek Žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#416 Jakub Huňady Prk 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1816 Mário Spišák Žiaden 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1817 Maroš Pustý Žiaden 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#248 Ondrej Suchar Sushy 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#249 Martin Suchar Sushy 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#417 Adam Štofaník Ovčie 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#418 Lukáš Popadič Kraso-Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#608 Lukáš Popadič Kraso-Prešov 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#803 Lukáš Popadič Kraso-Prešov 30.10.2018 od 03:00 do 05:00 hod.
#419 Dominika Grešáková Kraso-Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#609 Dominika Grešáková Kraso-Prešov 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#804 Dominika Grešáková Kraso-Prešov 30.10.2018 od 03:00 do 05:00 hod.
#50 Tatiana Žilková Športklub Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1422 Tereza Ritochová Kraso Prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#51 Barbora Hofierkova Športklub Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#52 Kamila Ritochová Nemám 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#420 Vanessa Korfantová Kraso- Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#421 Veronika Holdová Kraso-Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#250 Tamara Mižíková VK Eperia 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#251 Soňa Kovalčíková VK Eperia 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#422 Kristína Burdeláková PRK Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#423 Marek Harkabus PRK Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#424 Juraj Harkabus PRK Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#52 Marek Balucha Tj ok Chminany 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#425 Adam Burdelák PRK Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#53 Michal Polaček Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#426 Michal Polacek Presov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#427 Lea Jopeková Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#252 Samuel Trón Žiaden 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#54 Mária Kuchtová Kraso-Presov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#610 Mária Kuchtová Kraso-Presov 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#805 Mária Kuchtová Kraso-Presov 30.10.2018 od 03:00 do 05:00 hod.
#428 Mária Kuchtová Kraso-Presov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#611 Veronika Holdová Kraso-Prešov 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#2005 Erika Duplinská Vk Eperia 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2006 Tamara Mižíková VK Eperia 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#1423 Ema Ružbacká P.H.K. Prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1425 Erik Vrábeľ Žiaden 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#253 Nataliya Yatskanych Spartan 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#254 Yurii Lypchei Spartan 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#1007 Michal Giláni ŠKM Akademik 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#1008 Alena Gilániová Prešov 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#1009 Vladimír Giláni Prešov 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#255 Katarína Bačová Rakotondramanana´s team 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#256 Jakub Tarasovič Rakotondramanana´s team 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#257 Matej Čurlík Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1426 Barbora Kovaliková žiadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1427 Norbert Kovalik žiadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#429 Katarína Kubíková Prk 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#430 Ivana Kubíková Prk 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1818 Martina Obertová PSK ARENA Prešov 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#55 Tomáš Kinik Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#56 Emília Amrichová Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1819 Michaela Obertová PSK ARENA Prešov 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1820 Patricia Popovičová PSK ARENA Prešov 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1821 Gabriela Popovičová PSK ARENá Prešov 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1822 Radoslav Popovič PSK ARENA Prešov 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1823 Mária Slaninová - 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1824 Anna Slaninová - 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1825 Daniel Slanina - 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1428 Igor Jakub Kobyľan . 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#257 Kristína Bartošová Kristína 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#258 Veronika Vargová Veronika 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#259 Radoslava Bartošová Radoslava 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#1429 Klaudia Kobyľanová . 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#260 Matej Obušek Brezov 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#261 Matej Lukáč Top3 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#261 Dávid Gdovin Brezov 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#262 Alica Andrijková Top3 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#1430 Richard Prikler Prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1431 Alexandra Saxová Prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#57 Kristína Murajdova Žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#58 Jozef Vyhinský žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#431 Sandra Feňušová Kraso - Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#432 Alica Slavikova PRK 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#59 Martin Hrabovecký TJ Sokol Ľubotice 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#60 Jozef Vyhinský žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#61 František Petrán FBC Mikuláš Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#62 Ivana Vajdová . 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1010 Juliana Birošová * 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#1011 Juraj Sabol * 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#63 Mária Sofia Pucherová Crow Arena FSC Košice 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#64 René Pucher Crow Arena FSC Košice 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#65 Ema Šalamunová Žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#66 Mária Pucherová Marčišinová Skating Sports Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#67 Christiana Homzová SKS Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#68 Kamila Nováková Crazy Bombičky 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#69 Peter Hrisko Ziadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1433 Milan Hreso Presov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1434 Juraj Hreso Presov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1435 Anna Hresova Presov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#70 Nikolas Hrisko Slavia presov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1826 Lýdia Krakovska Psk arena 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1827 Liana Krakovska Psk arena 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1828 Leo Krakovsky Psk arena 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1829 Vanessa Faehndrich Psk arena 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1436 Lucia Dadovska Malagasy 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#71 Ema Kandrová Skating sports Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#72 Radoslav Kandra Skating sports Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1605 Gérard Smorada Lucky 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#433 Alexandra Hympánová ŠKM Akademik Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1606 Sophia Saraková Lucky 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#434 Rastislav Sabol ŠKM Akademik Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#263 Šimon Holoďák Farnosť Krista Kráľa 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#74 Olívia Jarkovská SKS Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#75 Dominik Jarkovský Skating Sports Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#76 Ivana Jarkovská SKS Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#77 Filip Jarkovský Skating Sport Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1438 Stanislav Mizerák Žiadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1439 Michal Lehotský PHK Prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#78 Danica Hanudeľová Bez členstva 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#2210 Zdenka Majcherová Žiadny 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#79 Lukáš Majcher Žiadny 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2211 Hugo Majcher Žiadny 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#435 Peter Romaňák Červené šípy 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#80 Martin Ňachaj Žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1440 Martin Ňachaj Žiadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#81 Daniel Ferenc Žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#82 Mária Martinková Kováčová Neregistrovaná 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#83 Ema Mária Martinková Neregistrovaná 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#264 Peter Dzugas Farnosť KK 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#84 František Martinka Neregistrovaná 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#2007 Lucia Dobránska neregistrovaná 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#85 Dajana Jenčová Jednotlivec 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#2008 Kristína Dobránska neregistrovaná 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2009 Peter Bonkalo neregistrovaný 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#86 Dominika Jenčová Jednotlivec 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#87 Olívia Jarkovská Skating Sports Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1441 Tomáš Husovský Jazero 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1442 Tobias Husovský Jazero 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1443 Hugo Husovsky Jazero 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1444 Alica Husovská Jazero 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1445 Juraj Husovský Baňa 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#88 Daniela Tarasovičová Baňa 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#89 Dagmar Tarasovičová Baňa 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#436 Tadeaš Zlacky Fk lemesany 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#90 Marek Partila Žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#91 Samuel Verčimák Žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#265 Daniel Michalik Ja 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#266 Ema Veronika Michalikova Ja 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#92 Martin Katrenič Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#437 Patrik Takáč Fk lemesany 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#93 Diana Katreničová Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#438 Štefan Záhradník KTM Racing Team 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#94 Nina Onofrejová . 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#95 Miriam Mydlárová . 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#439 Patrik Takáč Fk lemešany 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1830 Františka Daráková Žiadny 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#96 Tomas Tkac Srkcov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1831 Marta Daráková Žiadny 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#97 Vivien Tkacova Sekcov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1832 Tomas Tkac Srkcov 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1607 Vivien Tkacova Srkcov 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#267 Marek Balucha tj ok Chminany 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#440 Gabriel Marcin PRK Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#441 Damián Marcin PRK Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1833 Simona Štefanková Žiadny 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#268 Patrik Krajňák Famt Prešov 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#98 Patrícia Šugová Skatingsports Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#99 Karolína Šugová Skatingsports Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#269 Miroslava Vargová Sam sebe si 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#270 Ivo Dovičák majkina rota 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#100 Michaela Konečná Majkina rota 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#101 Ema Kovalčíková Majkina rota 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#102 Juraj Hrebík Majkina rota 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1446 Ľuboš Nečej bez klubu 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1834 Anežka Daráková Žadny 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1447 Dominik Nečej bez klubu 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1835 Jozef Darák Žadny 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#271 Kamil Zahorjan majkina rota 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#103 Silvia Rudá Crazy bombičky 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#2212 Jakub Toman Ha Slávia 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#104 Šimon Rudý Žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#2213 Vlastimil Toman Nemam 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#105 Lucia Rudá Žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#272 Petra Magačová majkina rota 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#106 Samuel Miženko _______ 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#107 Jan Kolesar nemám 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#108 Kristina Kolesarová nemám 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#109 Timotej Kolesar nemám 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#110 Šimon Varga - 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1608 Matej Lukáč Kilpi Racing Team 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#442 Michael Varga - 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#111 Julia Falatova Neviem ako sa volaju 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#443 Marián Sabol Antik telecom 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#444 Katarína Kováčová Antik telecom 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1448 Eva Palčáková Presov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1449 Sofia Jakubcova Presov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1450 Julia Jakubcova Presov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#112 Karin Repáková Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#113 Matúš Čížik Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#114 Natália Kočišová Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#115 Christian Cec Ziaden 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#116 Dávid Brosztl Ziaden 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#117 Tomáš Straka Žiaden 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#118 Jozef Triščík nieje 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#119 Jakub Triščík nieje 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1430 Maria Kolsovska Ziadny 29.10.2018 od 21:00 do 23:0 hod.
#445 Tomáš Kupec Šariš 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#120 Ján Sabanoš knedlik 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#446 Gabriel Stolárik Amatér 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#447 Daniel Lipka Akademik 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#448 Lukáš Gladič Bike Klub Lipa 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#613 Lukáš Gladič Bike Klub Lipa 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#449 Matúš Gladič Bike Klub Lipa 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1609 Marek Ivanko Airport Košice 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#450 Lívia Klučerovská PSK 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#614 Matúš Gladič Bike Klub Lipa 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#451 Jozefína Klučerovská PSK 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1012 Slavka Catlosova bez 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#1013 Kristian Catlos bez 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#452 Tomáš Rákocy PSK 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#453 Patrik Olšavský Amater 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#454 Pavel Klučerovský PSK 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#455 Karolína Trebišovská amatér 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#456 Ján Sabanoš Petrovjančan 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#457 Daniel Pončák Petrovjančan 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#458 Laura Komová Petrovjančan 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#121 Dana Sárossyová Skating sport Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#122 Marek Sárossy Skating sport Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#123 Ema Sárossyová Skating sport Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#459 Patrik Tirdiľ Petrovjančan 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#124 Marek Sárossy Skating sport Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#460 Miriam Ivanová Petrovjančan 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#125 Daniela Pendrakova Presov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#126 Ondrej Pendrak Presov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#461 Jakub Bohata PSK Arena 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1610 David Aghamyan Šuvke 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#127 Peter Malik PSK 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#128 Miriama Segedyová Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#129 Adam Garbár Bubňare 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#130 Juraj Terpák Slivdem 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#131 Jaroslav Ivanco Terra 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#132 Peter Eštočin Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#463 Michaela Ličaková Slivdem 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#133 Sarah Ivančová Terra 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#134 Laura Ivančová Terra 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#135 Bronislava Stedinova PSK 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#136 Veronika Olejárová Bubňare 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#137 Annamária Sopková Bubňare 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#138 Tomáš Kuhloffel žiadný 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#139 Róbert Konečný ziadny 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#1014 Nina Gombárová ziadny 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#139 Stanislav Kuhloffel žiadný 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#465 Juraj Suchodolinský Jednotlivec 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#140 Kristián Krescanko Bubňare 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#141 Klaudia Sedláková Mládež PO 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#466 Simona Nosalova PSK Aréna Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#467 Martin Nosal PSK Aréna Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#468 Šimon Madzik Pska arena 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#469 Patrik Fecko FK Lemešany 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#617 Šimon Madzik Playboy Slovakia 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#143 Veronika Olejárová Bubňare 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#144 Jana Triščíková Hm 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1451 Timea Wisniovska Ziadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#470 Roman Retter Slávia prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#471 Daniel Varvaruk Fk lemesany 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#618 Matúš Varga Playboy slovakia 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#145 Klárka Marková Hm 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1452 Natalia Bombova Ziadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#146 Erika Ivancova Terra 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#147 Marianna Forišová Nemám 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1015 Adam Langer 0 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#148 Peter Antol Skating sports Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#149 Jaroslava Kantorova Jara 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#150 Sebastián Možme HA Slavia Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1016 Matúš Langer 0 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#1017 Mária Langerová 0 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#153 Hugo Talarovic Slavia 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1453 Jozef Halás žiadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1454 Samuel Halás žiadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1836 Júlia Vanáková PSK arena 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#620 Dominik Borbuliak Nemám 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#154 Zuzana Talarovicova Slavia 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1837 Viktória Vanáková Psk arena 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#155 Stella Pavlíková Kraso Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#472 Kristína Mišenková Žiadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2214 Jaroslav Majdák Žiadny 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#157 Peter Talarovic Slavia 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#621 František Petrán FBC Mikuláš Prešov 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#2215 Marianna Majdáková Žiadny 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#473 Patrik Mišenko Žiadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2216 Vanessa Majdáková Žiadny 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#159 Jaroslav Meznik Jarka 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#2217 Filip Majdák Žiadny 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#622 Barbora Kubíková Playboy Slovakia 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#2218 Marianna Majdáková Žiadny 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#474 Karin Štefaňáková žiadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#160 Samko Hudak PHK Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#475 Slávka Štefaňáková žiadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#161 Ondrej Murcko Žltý sneh 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#476 František Hric Škm akademik 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#162 Zuzana Grešaková Diridonky 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#163 Natalia Martausova ziadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#164 Iveta Hofierková - 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#165 Ján Garbár Bubňare 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#166 Natália Hofierková - 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1611 Tamara Briestanska ziadny 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#2219 Simon Briešťanský HA Slavia 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#167 Samuel Baňas DH NESTOR 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#168 Milan Girmala . 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#169 Tomáš Girmala Slávia Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#170 Jaroslav Špirka . 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#171 Veronika Šoltisová - 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#172 Oliver Špirka Slávia Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#173 Alica Priščáková DH NESTOR 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#174 Miroslava Rokošná - 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1455 Mario Jiránek PHK Presov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#477 Blanka Bartkova Baka a Eja 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#175 Simeon Srňanský Simeon a kolektív 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1456 Marek Opina PHK Prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1457 Jakub Opina PHK Prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#478 Eva Tomášová Baka Eja 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1458 Simona Ploskunakova PHK Prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#479 Marek Nazarej PvsCh 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#176 Patrik Hoľva Simeon a kolektív 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#480 Alexandra Andrijková PvsCH 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#481 Terézia Sabolová Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#482 Dorota Petrová Žiadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#177 Juraj Olejár , 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#178 Erika Olejárová . 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#179 Rudolf Olejár , 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#180 Veronika Palková . 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#181 Jakub Srnansky Simeon a kolekív 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#182 Šimon Palko . 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#183 Pavol Vaško , 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#483 Marco Jancus Demjata 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#484 Žofia Anna Juricová ŠŠK Junior Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#485 Denisa Lipková Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1459 Michal Sakac Sakiovci 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1460 Michaela Sakacova Sakiovci 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#184 Sebastián Leško Vyšna Šebastová 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1461 Alexandra Sakacova Sakiovci 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#486 Monika Šimková Žiadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1462 Miroslav Sakac Sakiovci 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#185 Samko Hudak Phk Presov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#487 Patrícia Fabianová Mladez po 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1463 Peter Opina Puk presov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1464 Martin Opina Puk prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#488 Frederika Mihoková Mládež PO 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1465 Peter Opina Puk prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#186 Dávid Srňanský Simeon a kolektív 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#187 Dorota Kronová Kraso Prešov 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#188 Lýdia Lorincová 1 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#489 Barbara Kovalčínová Slivdem 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#189 Klára Birošová 1 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#2220 Marek Cmur Nemam 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#190 Michal Vabrek Vyšna Šebastová 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#191 Libor Leško Vyšna Šebastová 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#2221 Sebastián Cmur Slávia Prešov 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#192 Karin Kovaľova Vyšna Šebastová 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#193 Viktor Gaľ Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#194 Daniel Čech Súkromná osoba 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#490 Lenka Bavolárova ? 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#195 Simona Sabolová Podhorany 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#196 Blanka Partilová Súkromná osoba 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#197 Patrik Drab Súkromná osoba 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1612 Erika Jakubiková žiaden 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#198 Slavomir Durica FC Vyšna Šebastová 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#491 Alexander Hrabovský Ziadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#199 Erik Kojnok Sebes 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#200 Matúš Zakuťanský Žiadny 29.10.2018 od 19:00 do 21:0 hod.
#1613 Šimon Jakubik žiaden 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#2222 Erika Jakubiková žiaden 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#493 Adam Polaček FC Vyšná Šebastová 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2223 Šimon Jakubik žiaden 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#494 Marek Mikolaj Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#495 Matej Dzurik SPŠE 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#496 Zuzana Džavanová Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#497 Tomáš Pindeš Saris 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1466 Martin Holecko Slávia 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#498 Dominik Tuhrinsky Žiaden 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#499 Peter Zabecky Saris 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1467 Timotej Holecko Slávia 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#500 Kristián Kišš Fc Župčany 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#501 Richard Andraško Žiaden 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#502 Andrea Džuganová Žiaden 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#503 Gerard Smorada SOS Architekti 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#504 Damián Andrejčák Žiaden 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#505 Gerard Smorada SOS Architekti 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2224 Jozko Fedorcak fidorky 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2225 Marcelina Fedorcakova fidorky 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#1468 Peter Čonka Ziaden 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#506 Florián Steiniger SOS Architekti 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2226 Macko Fedorcak fidorky 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#507 Susie Fedorcakova fidorky 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#508 Maco Fedorcak fidorky 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2227 Nikus Fedorcakova fidorky 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#509 Peter Steiniger SOS Architekti 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#510 Dušan Šimko . 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1469 Sofia Čonková Ziaden 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1470 Radka Čonková Ziaden 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#511 Petra Dragoňová . 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#512 Monika Ščepitova DHZ 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2010 Stanislav Vámoši Ninja-sport 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#513 Jakub Tkačik DHZ 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2011 Lenka Pribulová Ninja-sport 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2012 Richard Pribula Ninja-sport 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#1471 Emma Bednárová ** 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1018 Petra Šuliková xd 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#514 Pavel Patlevič bez klubu 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1019 Vaneska Boszormenyiová xd 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#515 Jakub Safko ŠKM Akademik 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#516 Gabriel Lipka Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#517 Annamária Lipková Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1020 Erik Kojnok Sebes 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#518 Filip Lipka Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1472 Roman Konečný Prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#519 Mária Lipková Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#520 Patrik Šalamon PSK 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1021 Jaroslav Ivanco Terra 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#521 Martin Doľacký Vyšný Žipov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#522 Klaudia Karabinošova Rodinný 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#523 Samuel Karabinoš Rodinný 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#524 Jaroslav Karabinos rodinny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#525 Daniel Pavlík Floorbal Academy Prešov 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#526 Ľubo Ňachaj Amatér 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#527 Radoslav Uličný PSK Aréna 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1022 Jaroslava Kantorova Jara 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#1023 Zuzana Kožárová Floorbal Academy Prešov 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#528 Daniel Černooký Vyšná Šebastová 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#529 Peter Kendra Amatér 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#530 Sebatián Baňas Surdok 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#531 Jan Sofranko Vysna sebastova 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#532 Damian Kendra Amatér 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#533 Martin Nazarej Amatér 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#534 Emil Jusko New York Rangers 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#535 Mirka Nazarejová Amatér 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#536 Lubomir Poremba Hc kamenica 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#537 Lenka Andraščikova New York Rangers 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#538 Jiřina Marcinková Marcinko 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#539 Michal Marcinko Marcinko 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#540 Silvia Andraščikova New York Rangers 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#541 Ján Marcinko Marcinko 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1024 Erik Kojnok Sebes09 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#542 Tomáš Džubinský Klub fintice 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#543 Simona Gduľová Verejnosť 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1838 Zdenko Vaščák vaščak klub 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#544 Adrián Anderko HC Kapušany 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1839 Maxik Vaščák vaščak klub 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1840 Katka Vaščáková vaščak klub 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#545 Daniel Páter - 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#546 Monika Juricová Žiadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1025 Dominik Tuhrinský žiaden 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#2228 Ľudmila Jusková - 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#623 Martin Žemlička - 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#1473 Michal Vyrostek Vyrostekovci 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#547 Šimon Šefčík Žiadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#548 Timea Vaščáková Žiadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#549 Daniel Bavolár ? 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#550 Miroslav Repka Solovar 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1614 Petra Mrázová Crazy Bombičky 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#2013 Daniela Pendrakova Presov 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2014 Zuzana Cibereova Presov 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2015 Jakub Cibere Presov 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#1474 Karolína Chromá * 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1026 Jozef Sebastián Kišš žiaden 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#551 Alexandra Javorská ziaden 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#552 Daniel Tomčík Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1028 Bibiána Gogoľová Ja 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#1475 Matúš Zakuťanský Žiadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#553 Michaela Zakuťanská Žiadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1477 Dušan Zakuťanský Žiadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1478 Michaela Zakuťanská Žiadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1479 Katarína Zakuťanská Žiadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#2229 Peter Krajňák PSK 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#1615 Anetka Karabinosova rodinny 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1616 Klaudia Karabinošová rodinný 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1617 Samuel Karabinos rodinný 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1618 Anna Karabinošová rodinný 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1619 Jaroslav Karabinos rodinný 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1620 Samuel Karabinos rodin 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#554 Jozef Gubac ŠKM Akademik 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#624 Jozef Gubac ŠKM Akademik 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#625 Šimon Javorský Mačkatragodon 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#1029 Peter Herstek . 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#806 Damian Dragon . 30.10.2018 od 03:00 do 05:00 hod.
#1030 Natália Dragoňová . 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#807 Nikola Dudinska . 30.10.2018 od 03:00 do 05:00 hod.
#1031 Jaroslav Berger Slavia Prešov 30.10.2018 od 05:00 do 07:00 hod.
#1841 Marián Jakubkovič Nemám 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1842 Michaela Jakubkovičová Žiadny 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#555 Jaroslav Džupir Slavia 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1201 Oliver Džupir Slávia 30.10.2018 od 07:00 do 09:00 hod.
#1843 Damiána Onofrejová . 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#556 Veronika Orlicka A 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1480 Michal Orlicky A 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1481 Michal Orlicky A 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1482 Laura Orlicka A 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1483 Lydia Opravilova A 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1484 Anna Opravilova A 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1485 Simon Opravil A 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1486 Jakub Vesely Slavia 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1487 Natalie Vesela Slavia 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1621 Martin Bialko Škrupinka 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1622 Martin Bialko Škrupinka 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#2016 Karolina Demská žiadny 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#1488 Karolína Chromá * 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1489 Daniel Lanščák žiadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1490 Lucia Lanščáková žiadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1491 Kristian Kociscak PSK Presov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1492 Michaela Kundeková * 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1493 Stella Pavlikova Kraso Prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1494 Klára Pavlíková žiadny 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1495 Daniel Pavlík Floorbal Academy Prešov 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1623 Sofia Korupecka Kvetinky 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1624 Nikola Korupecka Kvetinky 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1625 Jozef Fabuľa žiadny 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1496 Kristína Korečkova Farnosť KK 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1497 Laura Korečkova Farnosť KK 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1498 Matúš- Ján Korečko Farnosť KK 30.10.2018 od 09:00 do 11:00 hod.
#1844 Lubomir Krakovsky Psk arena 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#556 Adriana Fabuľová TJ Rovoj 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1626 Marek Krištof TJ Rozvoj 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1627 Andrea Krištofová TJ Rozvoj 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1628 Nikola Senderáková Jdidi 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1629 Simona Fabuľová žiadny 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1630 Adriana Fabuľová žiadny 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#557 Bibiána Novacká Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1631 Miroslava Hitríková Žiaden 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#558 Martina Sepesiova Slávia 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1632 Kamila Hitríková Ziaden 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#559 Jaroslav Goffa 0 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#560 Linda Goffova 0 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1633 Martin Márk Fecko - 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#561 Laura Goffova 0 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#562 Karolina Szecsodyova 0 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1634 Kristián Bačo - 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1635 Lucia Seňová Ziadny 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#2017 Michal Oravec KK Prešov 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2018 Zuzana Oravcová KK Prešov 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2019 Nikoleta Mihalova KK Prešov 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2230 Henrieta Szabova 0 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2020 Zuzana Oravcová KK Prešov 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2231 Ema Rahl 0 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2021 Marko Mihaľ KK Prešov 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2022 Nikoleta Mihaľová KK Prešov 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2232 Henrieta Szabova 0 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2233 Henrieta Szabova 0 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#563 Romana Buckova slavia po 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2023 Juraj Goga slavia po 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2024 Benjamin Goga slavia po 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2025 Bruno Goga slavia po 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#564 Henrieta Szabova 0 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2026 Zuzana Kochanova ziadny 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#1845 Samuel Kochan Ziadny 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2027 Sabina Kochanová Ziadny 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#1636 Iveta Hofierková - 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#1637 Natália Hofierková - 30.10.2018 od 11:00 do 13:00 hod.
#2028 Karol Činčera nieje 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2029 David Činčera nieje 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2030 Daniel Činčera nieje 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2234 Henrieta Szabová 0 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2031 Simona Hrošová * 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2032 Jozef Nemec PSK Akademia 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2033 Adela Koscelníková * 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2034 Dorotea Nemcová Slavia 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#626 Andrea Hricová Žiadny 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#2035 Liora Nemcová Slávia 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#1845 Eva Orsulakova * 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#565 Matej Hric Žiadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1846 Ján Gona Slávia 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1847 Peter Nemeth presov 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#2036 Alexandra Gonová Slávia 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#1848 Natalia Nemethova presov 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1849 Oliver Biroš Žiaden 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#2037 Denisa Hulova Ziadny 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2235 Henrieta Szabová 0 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2038 Tobiáš Gavrun Nemám 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2039 Eliska Hulova Ziadnu 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#1850 Viktoria Nemeth presov 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1851 Zalman Ligeti presov 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#2040 Denisa Vargova Ziadny 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#1852 Nicole Fuchsova presov 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#566 Lucia Horváthová Žiadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1854 Andrea Kažimírová * 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1855 Andrea Kažimírová * 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#2236 Damián Andrejčák žiaden 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#1856 Livia Fertaľová Nemám 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1857 Leo Janiga Nemám 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1858 Laura Ivančová Nemám 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1859 Alexandra Jašová Nemám 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1860 Martin Sedlár Žiaden 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1861 Dominik Kočiščin nemam 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1862 Dominik Kočišin Nemám 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1863 Laura Salokyová * 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1864 Martin Sedlár Žiadny 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1865 Samuel Hitrik Nemám 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#568 Jan Kočiščin nemam 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2041 Janka Kočiščinová nemam 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2042 Timik Kočiščin nemam 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2237 Dominik Anton Činčera nieje 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#1866 Šimon Šarišský Nemám 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1867 Miroslava Vaňová * 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#627 Alexandra Javorská ziaden 30.10.2018 od 01:00 do 03:00 hod.
#2043 Janka Kočiščinová nemám 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#1868 Martin Magda hare krishna club 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#2044 Jan Kočiščin nemám 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#569 Wiktor Zarzycki Ziaden 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#570 Jana Bogdaňová Skating sports Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#1869 Dominik Spišák Žiadny 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1870 Matúš Bogdaň Skating sports Prešov 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1871 Annamaria Pinková Nemám 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1872 Matúš Bogdaň Skating sports Prešov 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1873 Lucia Bogdaňová Skating sports Prešov 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1874 Jarmila Palova Slavia Prešov 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#571 Sofia Palova Slavia Presov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#572 Samuel Palo Slavia Prwsov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#573 Dominika Palova Slavia Presov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2238 Boris Semanco Hydrokres 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2239 Peter Matús Slávia Prešov 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2240 Peter Matús Slávia Prešov 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2241 Nikolas Krišanda Hydrokres 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#1875 Samuel Spišiak Nemám 30.10.2018 od 13:00 do 15:00 hod.
#1876 Peter Fedorčák Pi&Pi 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2045 Peter Girašek Pi&Pi 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#574 Radovan Šulík Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#575 Peter Šulík Prešov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2046 Dominika Lejková * 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2047 Adam Urge * 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2242 Nina Mária Hanušíková Májovka 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2242 Sára Vojteková Májovka 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2243 Nina Mária Hanušíková Májovka 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2048 Slavka Nemcová Slavia 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2049 Danica Hanudeľová Ja 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2244 Kristián Adam Nemam 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2245 Kristína Miženková nemám 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2050 Alexandra Gernatova Slavia po 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2051 Zara Gernatova Slavia Po 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2052 Viktor Gaľ Prešov 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2053 Christiana Gernatova Slavia Po 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2246 Damián Kaňuch _ 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2247 Dominika Dorčáková nemám 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2248 Adrian Buchlak . 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2249 Matin Palko žiadny 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2250 Michaela Pavlišinová nemám 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2054 Anna Kopčíková 1 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2055 Lýdia Lorincová 1 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2251 Ráchel Zimová ZIMA 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2252 Matka Kendicka fidorky 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2253 Rastislav Zima ZIMA 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#576 Mark Kendicky fidorky 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2254 Rabiah Zimová ZIMA 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#577 Livia Ondrickova Presov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#578 Slavomir Ondricko Presov 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2255 Lukáš Dragula Nemám! 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2256 Anton Szabo 0 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2257 Zuzana Magdova Nemam! 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2258 Maxim Mihok ziaden 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2056 Patrik Cisko PC 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2259 Patrícia Cisková PC 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2260 Erik Mihok ziaden 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2261 Laura Cisková PC 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2262 Nella Cisková PC 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#579 Michaela Džačovská . 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2264 Miroslava Mularčikova Mustang 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2265 Ivana Vojteková Mustang 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#580 Dominik Jakubik . 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2057 Ronald Steiniger Žiadny 30.10.2018 od 15:00 do 17:00 hod.
#2266 Leonard Dorčák nemám 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2267 Zuzana Baňasová . 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2268 Soňa Štefančíková No club 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#581 Jana Štefančíková No club 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2269 Matúš Bogdaň Skating sports 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#582 Natalie Naďová . 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2270 Štefan Štefančík No club 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#583 Max Mičo Ziadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.
#2271 Alexandra Kažimírová - 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2272 Tomáš Duhaň - 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2273 Fero Petrán . 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2274 Alexandra Kažimírová - 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2275 Samko Cmur Ziadny 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2276 Viktoria Vrablova Skating šport presov 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#2277 Milan Vrabel Skating presobv 30.10.2018 od 17:00 do 19:00 hod.
#584 Dávid Klučerovský Žiadny 29.10.2018 od 23:00 do 30.10.2018 01:00 hod.

P.č. Označenie / Kategória Veľkosť v kb
#4791 24_presov 403,98 kb   PDF s výsledkami

K podujatiu Nonstop 24 hodinové korčuľovanie nie sú publikované žiadne fotografie.

KK-Sporttiming Kežmarok
Dr. Alexandra 14
060 01 Kežmarok
Telefón: +421 (0)903 614 641
Fax: +421 (0)52 45 22 991
Email: kk-sporttiming@stonline.sk

MÁTE OTÁZKY?

Napíšte nám a my Vám odpovieme v čo najkratšom možnom čase.